TP-Link TL-SG3424P JetStream™ PoE Switch (L2 menedzsment; 10/100/1000Mbps, 24 port PoE gigabit + 4port combo SFP, 320W)

19 999 999 Ft

HALTPLTLSG3424P

Készlet állapot: ELFOGYOTT

Cikkszám: 57960 Kategória:

Leírás

JetStream™ 24 portos gigabites L2 vezérlésű PoE+ Switch, 24 gigabites RJ45 port, köztük 4 kombinált RJ45/SFP port, 802.3at/af, 320 W-os PoE tápellátás, Port/címke/MAC/protokoll alapú VLAN, port leválasztása, STP/RSTP/MSTP, IGMP Snooping V1/V2, 802.1p QoS, sebességhatárolás, port tükrözése, LACP, 802.1x, L2/3/4 ACL, SSL, SSH, CLI, SNMP, RMON

Támogatja a 24 portos Power over Ethernet of802.3at/af-compliant,
összesen 320W-os tápegysége
IP-MAC-Port kötés-VID, ACL, Port Security, DoS Defend, storm control, DHCP, 802.1X hitelesítés
L2/L3/L4 QoS IGMP és optimalizálja a hang-és videó alkalmazáshoz

Hardver jellemzők
Szabványok és protokollok IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,IEEE802.3z,IEEE 802.3ad,
IEEE 802.3x,IEEE 802.1d,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1q,
IEEE 802.1x,IEEE 802.1p
Felület 24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 Combo 100/1000Mbps SFP Slots*
1 Console Port
Hálózati közeg 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable
(maximum 100m)
100BASE-FX:MMF,SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
PoE Ports (RJ45) Standard: 802.3at/af compliant
PoE Ports: 24 Ports
Power Supply: 320W
Méretek (Szé x Mé x Ma) 17.32*13*1.73 in.(440*330*44 mm)
Hűtőventilátor 3
Áramellátás 100~240VAC, 50/60Hz
Teljesítmény jellemzők
Sávszélesség/Backplane 48Gbps
Fizikai (MAC) cím tábla 8k
Csomagtovábbítási sebesség 35.7Mpps
Jumbo Frame 10240 Bytes
Szoftver jellemzők
Szolgáltatás minősége Support 802.1p CoS/DSCP priority
Support 4 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow- based Rate Limiting
Voice VLAN
L2 jellemzők IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 8 aggregation groups, containing 8 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
LLDP, LLDP-Med
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
VLAN Supports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
Port/ MAC/Protocol-based VLAN
GARP/GVRP
Hozzáférés-jogosultsági lista (ACL) L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address,
IP address, TCP/UDP ports, 802.1p, DSCP, protocol and VLAN ID
Time Range Based
Biztonság IP-MAC-Port-VID Binding
IEEE 802.1X Port/MAC Based authentication, Radius, Guest VLAN
DoS Defence
Dynamic ARP inspection (DAI)
SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Kezelés Web-alapú GUI és CLI kezelés
SNMP v1/v2c/v3, kompatibilis a publikus MIB és TP-LINK privát MIB csoportokkal
RMON (1, 2, 3, 9 csoportok)
DHCP/BOOTP kliens, DHCP Snooping, DHCP Option82
CPU figyelés
Port tükrözés
Időbeállítás: SNTP
Beépített NDP/NTDP protokollok
Firmware frissítés: TFTP és web
Rendszerdiagnosztika: VCT
SYSLOG és publikus MIB csoportok
Egyéb jellemzők
Tanúsítvány CE, FCC, RoHS
Doboz tartalma Switch
Power Cord
Gyors telepítési útmutató
Eszköz CD
Rackmount Kit
gumilábak
Rendszerkövetelmények Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ vagy Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® vagy Linux.
Környezet Működési hőmérséklet: 0°C~40°C (32°F~104°F);
Tárolási hőmérséklet: -40°C~70°C (-40°F~158°F)
Megengedett működési páratartalom: 10%~90% nem lecsapódó
Megengedett tárolási páratartalom: 5%~90% nem lecsapódó

További információk

Cikkszám

Gyártói cikkszám

Vámtarifaszám

Szállítási idő

Tömeg

Garancia, jótállás

Gyártó

Termék kategória

Rövid név

PoE támogatás